شرکت کیان تجارت سازنده انواع شفت های بادی در ایران است.

اما شفت بادی چیست؟؟

در صنعت ، شفت بادی وسیله ای است که برای کار با محصولات پیچیده شده دور طاقه ها در فرآیند پیچیدن یا باز کردن این محصولات ، مانند دستگاه های چاپ با که با فرآیند مداوم استفاده می شود.

شفت بادی - که شافت های انبساط هوا نیز نامیده می شوند - در فرایند های تولید برای قرار دادن در هسته ای که مواد رول شده مانند کاغذ ، چرم و فیلم های پلاستیکی دور آن پیچیده میشوند ، استفاده می شود. شفت بادی به گونه ای طراحی شده است که با قرار دادن در یک هسته ، می توان آن را به راحتی منبسط کرد ، در نتیجه اتصال سریع و محکمی حاصل می شود ، همچنین باد داخل آن به راحتی تخلیه میشود تا پس از اتمام پیچیدن محصول ، برداشتن سریع شافت آسان شود.

طراحی کارآمد آنها ، آنها را برای نصب بر روی محفظه های بلبرینگ ایده آل می کند تا بتواند پیچیدن و یا بازکردن رول مواد را با حداقل زمان ممکن کنند. مزیت استفاده از شفت بادی توانایی آن در گرفتن هسته ، بدون آسیب دیدن محصولات دور هسته است ، در حالی که یک رابط عالی برای کنترل وب از طریق موتور و ترمز فراهم می کند.

شفت بادی به صورت نوع لاگ (با لقمه های جدا از هم) و یا به صورت لیف (لقمه های یک پارچه) موجود است.

از شفت بادی در بسیاری از ماشین های تبدیل کننده استفاده می شود. نمونه ای از یکی از این ماشین ها دستگاه برش یا اسلیتر است که برای برش طولی رول های بزرگ موادی مانند پارچه ، چرم، پلاستیک، کاغذ و ...... به رول های کوچکتر استفاده می شود.

کیان تجارت با اتکا بر توانایی جوانان ایرانی اقدام به بومی سازی تکنولوژی ساخت شفت های بادی نمود و با ابداعات و نوآوری های منحصر بفرد توانست در عرصه تولید این محصول ضروری برای طیف گسترده ای از صنایع کشور کمکی در حد توان خود به مانع زدایی و تسهیل تولید محصولات صنعتی  بنماید.

Online bookmaker Romenia bet365